איך הליך הקפאת שומן יכול להוביל להחלטות בריאות טובות יותר

האם אתן מקפידות על תזונה בריאה ופעילות גופנית קבועה להשלת מצבורי שומן עקשניים באזורים מסוימים בגופכן? האם אתן מסרבות לעבור הליכים כירורגיים על מנת לטפל בתחומים אלו? אם כן, הקפאת שומן היא אפשרות פופולרית לאנשים שמתמודדים עם מצבורי שומן קטנים שאינם מגיבים לדיאטה או פעילות גופנית. 

זה הזמן לנסות את טכניקת חיטוב הגוף שמקבלת ביקורות מעולות: הקפאת שומן יכולה לעזור לכן לנהל אורח חיים בריא יותר, כבונוס נוסף.

מה הקשר בין הקפאת שומן לבין שיפור הבריאות

לאחר שתעברו מספר טיפולי הקפאת שומן, תראו בסופו של דבר את ההבדל. מצבורי השומן שלכן ייעלמו, הבגדים שלכן ייראו טוב יותר, ואתן תרצו לחגוג עם ארון בגדים חדש על מנת להשוויץ במראה החדש שלכן. 

אם אתן מתכוונות להשקיע בטיפולים ובבגדים חדשים, תרצו שהתוצאות יחזיקו מעמד. זה המקום מומלץ להתחיל להקפיד על אורח חיים בריא יותר, מה שאומר להמשיך להתאמן על בסיס יומי, ולהקפיד על תזונה בריאה, על מנת שהשומן העודף לא ישוב. 

אם אתן רוצות להיפטר מהשומן העודף ולהרחיק אותו, הקפאת שומן יכולה להיות הצעד הראשון הדרוש לכן להתחלת פרק חדש בחייכן.

מה קורה במהלך טיפול הקפאת שומן?

אתן יכולות לקבל מפגש אחד של טיפול הקפאת שומן כדי להפחית שומן עיקש סביב המותניים שלכן. אם אתן מקבלות לפחות שני מפגשי טיפול באזור זה, תראו תוצאות משופרות. הפגישה נמשכת כ-45 דקות, ובמהלכה תשכבו בזמן שהמכשיר מועבר על אזורים שבהם יש לכם עודפי שומן.

טכנולוגיית הקירור היא הסוד, והמכשיר חודר לעור על מנת להגיע לאותם תאי שומן שאינם רצויים, שנהרסם כשהם קפואים. יחד עם זאת, הטיפול אינו גורם לנזק, אין תקופת התאוששות מעורבת, והתופעה הקטנה היחידה היא תחושת הקור בהתחלה, עד שהעור מתרגל.

בסוף הטיפול חוזרים לשגרה אבל מתחילים לחיות נכון

הגוף נפטר מתאי השומן המטופלים במשך פרק זמן שיכול להימשך עד שלושה חודשים להשגת תוצאות אמיתיות של הקפאת שומן. זה הזמן לחתור באופן פעיל לאורח חיים בריא עד להשגת הוצאות הרצויות. המשיכו עם התנהלות זו עד סוף חייכן, וטפלו בעצמכן כשאתן נהנות מההשפעות החיוביות של הטיפול שלכן.

כדי להשיג תוצאות מעולות, מומלץ לקבל את הטיפול במרכז טיפולים מקצועי שמתמחה בהליכי הקפאת שומן להשגת תוצאות של פיסול גוף חדש. צוות המקצוענים המסור והמיומן ישמח להסביר לכן על אפשרות זו במלואה ויענה על כל שאלה שיש לכן.

הקפאת שומן היא בחירה מצוינת לנשים שמבקשות להפחית שומן ללא גישה פולשנית

הליך הקפאת שומן אידיאלי לנשים שיש טווח של שבעה עד תשעה קילוגרמים עודפים ממשקלן האידיאלי. זכרו שההליך יכול להרוס תאי שומן לצמיתות, אך אינו יכול למנוע היווצרות תאי שומן חדשים.