לא נהנים ממערכת היחסים שלכם? כך תוכלו לתקן את זה

הוסיפו משחקים וצאו יחד להרפתקאות כדי להצית שוב את הזוגיות שלכם

 

תקשורת נהדרת, אינטימיות, אמון ומחויבות, כולם מובילים לאותה מטרה: הנאה מהרפתקה לכל החיים ביחד.

 

מערכת יחסים מוצלחת אינה פירושה היעדר כאב, אלא נוכחות של שמחה. לעתים קרובות כל כך אנשים עם הכוונות הטובות ביותר מבינים ש"מערכת יחסים היא עבודה קשה", והם עובדים כל כך קשה שהם שוכחים לפנות זמן לתקוות, חלומות, משחק, ופשוט כיף.

הגשמת חלום חיים

הגשמת חלום חיים היא אחד ממרכיבי הליבה המובילים להצלחת מערכות יחסים ארוכות טווח. זוגות שמכבדים אחד את השני, את התקוות והשאיפות שלהם, נוטים יותר להישאר ביחד מאשר אלו שלא. זה לא חייב להיות קיצוני או עמוק. זה יכול להיות פשוט כמו להירשם לשיעור קדרות ביחד כי אתם יודעים שבן הזוג אוהב קרמיקה.

 

הנה שלושה צעדים מהירים וקלים שתוכלו לנסות כבר השבוע:

שלב 1: לתת עדיפות לשמחה

זכרו את הסיבה מדוע אתם נמצאים במערכת יחסים מלכתחילה. אתם רוצים ליהנות מהחיים שלכם זה לצד זה עם האהוב שלכם.

 

כנראה שלא בחרתם את השותף שלכם בגלל כישורי ניהול הקונפליקטים שלו. הרגשתם שיש וייב ביניכם. אולי זה היה הרגע שבו נפגשתם לראשונה, הדייט הראשון שלכם או הנשיקה הראשונה. אי שם בדרך, היה משהו שפשוט עבד עבור שניכם.

 

זוכרים את ההרגשה המסוחררת ההיא שהרגשתם כשציפיתם לפעם הבאה שתיפגשו? הגיע הזמן להחזיר אותה לזוגיות שלכם.

 

לאחר יום עבודה ארוך או יום של עבודות בית (או שניהם), זוגות לעתים קרובות מותשים. הם עשויים להיות עייפים מכדי לנהל שיחות מעניינות או להתבדח.

 

תעדוף של שמחה במערכת היחסים שלכם פירושו למצוא דרך לומר "לא" לכמה דברים אחרים מדי יום. כנראה שיש דרישות רבות לזמן ולאנרגיה שלכם. אם תגידו "כן" לכולם, האושר שלכם עשוי להישאר מאחור מבלי שתשימו לב. אולי חלק מהמיילים או שיחות הטלפון שאתם צריכים לעשות יכולים לחכות עד מאוחר יותר.

 

כך תהיה לכם קצת יותר אנרגיה לשיחות מעניינות או לאינטראקציות משעשעות עם בן זוגכם.

 

לתבל את יחסי המין זה תמיד כיף, תוכלו להתנסות בויברטור או דילדו כדי להכניס קצת גיוון לחדר המיטות.