שיער מלא הכי יפה

השתלות שיער בטורקיה

בשנים האחרונות ישראלים רבים החווים הידלדלות בשיער ראשם מחפשים פתרון, כדי לעצור את נשירת השיער, וכדי לאפשר לשיערם לגדול באופן מלא ובריא, השתלות שיער נהפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים המבוקשים והמשתלמים ביותר. לאנשים רבים הסובלים מבעיה זו ובייחוד לישראליים, הבחירה בהשתלה שיער בטורקיה היא אינה מקרית, והנטייה של ישראליים רבים להתקרחות הפכה את טורקיה למקום מושלם לטיפול בבעיה.

מהי בעצם השתלת שיער? 

השתלת שיער הינה בעצם הליך רפואי לכל דבר, והוא בטוח לחלוטין. מטרת ההליך הזה היא בעצם להשתיל שיער באזורים קירחים ודלילים. ניתן להשתיל שיער באזור הראש, גבות זקן או אפילו באזור הפנים במקרים מסומים. תהליך ההשתלה הינו קל ובטוח יחסית, המתבצע על ידי לקיחת זקיקי שיער מאזור תורם בדרך כלל מצידי האוזניים או העורף והשתלת זקיקים אלו באזור המיועד להשתלה, לפיכך התוצאה של התהליך שגם כאשר השיער נושר יצמח במקומו שיער חדש.

מה הן השתלות שיער בטורקיה? 

טורקיה הפכה לאחת הארצות המתמחות בהשתלות שיער, וכן פיתחה שיטה מיוחדת המתאימה לכל גווני השיער ויש לה הצלחה מוכחת בעניין. ולכן רבים רוצים לעבור השתלות שיער בטורקיה.

באיזה שיטה משתמשים בהשתלות שיער בטורקיה? 

קיימות שתי שיטות עיקריות האחת היא DHI . שיטה זו מתאימה לאדם שיש לו כבר שיער, אך הוא רוצה שיער מלא יותר בשיטה זו נעשה חילוץ הזקיקים מהאזור המטופל ללא צורך בחיתוך עור הקרקפת, לעומת השיטות האחרות. השיטה השנייה היא שיטתFUE  . שיטה זו מתבצעת השתלת זקיקי שיער מאזור בריא לאזור הנוטה להתקרחות שיטה זו היא ותיקת שנים, והיא מיועדת לאנשים שאין להם שיער כלל. 

למה כדאי לבצע השתלות שיער בטורקיה?

ניתן להעריך כי בטורקיה מתבצעות קרוב לאלף השתלות שיער ביום, וקיימים בה מכונים רבים להשתלות שיער. משום כמות ההשתלות הגבוהה, טורקיה הפכה למעצמת על בתחום זה, בנוסף לכך טורקיה היא רק שעתיים מישראל, ויש בה את הציוד המתקדם והבטיחותי ביותר לכך. 

 

למה לא כדאי לבצע השתלת שיער בארץ?

תחום זה של השתלת שיער בארץ אינו מפותח כלל וכלל בוודאי לעומת תחומים אחרים. מסיבה זו אנשים המרגישים צורך בהשתלת שיער מעדיפים לבצע זאת בטורקיה דווקא בשל המומחיות בנושא בארץ זו.

כיצד מתבצע הליך השתלת השיער? 

הליך השתלת השיער מתבצע ללא כאב על ידי הרדמה מקומית, והמטופל אינו חש כל כאב, בנוסף לכך ניתן לומר כי השתלות שיער בטורקיה  הינה טבעית ומראה השיער שופע וגם ההחלמה היא קלה מאד. תוך מספר ימים, למעט אי נוחות, האדם זוכה בשיער מלא ויפה, לכן כל השקעה כזו שווה את המחיר והטיפול אצל כל המומחים הנמצאים בחוץ לארץ עלות השתלות שיער בטורקיה הינה  5,000-12,5000 שקלים תלוי במקום בו בוחרים לבצע.