ציטוטים שיעזרו בדייטים

היו ציטוטים מיניים נהדרים במשך השנים ולמרות שחלק מהשורות האלה מצחיקות או גסות, הם גם ממחישות שיעורים חשובים בדייטים, משיכה ובמצב רוח נכון כשפונים למישהו שאתה אוהב. שקול כמה ציטוטים ואת השיעורים החשובים שהם מעבירים.

 

"נשים צריכות סיבה לקיים יחסי מין. גברים פשוט צריכים מקום." בילי קריסטל

זהו המחשה נהדרת, המזכירה גברים כי עבור נשים, יחסי מין הם תמיד חוויה רגשית. הם חייבים להרגיש את המשיכה והם צריכים להרגיש שהאיש הזה נמצא הרבה מעל האחרים, בגלל הניסיון שהוא נתן לה. מבחינה רגשית לא תמיד אומר סנטימנטלי. התקשרות רגשית יכולה להיות גם כיף, צחוק, התרגשות, מסתורין ורגשות עזים אחרים. זו הסיבה שרוב הגברים נכשלים … הם הולכים למשיכה או גישה אך לעולם לא ממש מעוררים את הרגשות או את "הסיבה", כמו שמציע בילי.

 

"סקס מתחיל במטבח." ד"ר קווין למן

 

ד"ר קווין מסכם את הרגשות של כמעט כל אישה שהייתה בקשר מיני; סקס לא מתחיל בחדר השינה, זה מתחיל בקשר. נשים אוהבות שיחה, להתנהל, ללטף בצורה אוהבת, ובכל זאת זו לא תמיד הדרך שבה יחסי מין מתחילים. לעתים קרובות פעמים גברים ירצו ללכת על המשימה ולקיים יחסי מין ללא הקשר הרגשי שנשים דורשות. הגשמה מינית לגברים היא שיחה טובה לנשים. עכשיו זה לא אומר שנשים לא נהנות ממין, זה בדיוק ההפך, נשים נהנות ממין, אולם נשים נהנות ממין, אפילו יותר, כאשר יש להן דברים מסוימים במקום – כמו שיחה.

 

דמיין שאתה חוזר הביתה מיום ארוך בעבודה ובן/בת הזוג שלך פוגש אותך בדלת עם בגד סקסי וכמה אביזרי מין ומוביל אותך לחדר השינה, בלי לשאול שאלות. האם זה יישמע כמו לילה מהנה? עכשיו דמיין את אותו תרחיש אלא שאתה חוזר הביתה עם זר פרחים לבן הזוג שלך ואתה מפסיק את כל מה שאתה עושה כדי לשאול אותה על היום שלה ולעזור להתחיל להכין ארוחת ערב. אתה מוזג לה כוס יין ונותן לה סיבוב עדין ושובב במטבח לשיר האהוב עליך. איך אתה חושב שמין יהיה לאחר החוויה ההיא? יש סיכוי טוב שזה יהיה אפילו טוב יותר מאשר בתרחיש הראשון מכיוון שבן הזוג שלך יצר איתך קשר רגשי. זו הסיבה שד"ר קווין אומר שמין מתחיל במטבח, יחסי מין לא מתחילים בחדר השינה עבור נשים, זה מתחיל בקשר רגשי מחוץ לדלת חדר השינה.