מה לעשות כשאתה לא יכול למצוא חדר רחצה ציבורי

בין אם אתם סובלים מדליפות שלפוחית ​​השתן ובין אם לא, כולנו חווינו זאת – הצורך הדחוף למצוא שירותים במהירות כשאתם יוצאים לדרך. אם אי פעם חיפשת בגוגל את המילים "שירותים ציבוריים בקרבתי", אתה יודע על מה אנחנו מדברים. בימים אלה, עם דאגות סביב הוירוס ומפעלים רבים שסוגרים את שעריהם לזמן מה, זו משימה קשה עוד יותר.

בסקר שנערך לאחרונה, שמענו מאנשים רבים כי אתגר גדול בניהול בריחת שתן במהלך מגיפת הנגיף הוא למצוא שירותים ציבוריים זמינים. קשה למצוא חדרי אמבטיה פתוחים או חדרים שאין להם תורים ארוכים מחוץ לדלת.

 

בגלל הוירוס, מפעלים רבים נאלצו להיסגר. ולאלה שנשארו פתוחים, השירותים היו עדיין סגורים או מוגבלים לציבור. עם עסקים רבים הפועלים עם צוות מצומצם יותר, קשה יותר לעשות שמירה על ניקיון בשירותים (הדורש ניקיון מרובה לאורך כל היום כדי לשמור על חיידקים מוטסים). ובמקרים רבים, השירותים הציבוריים ושירותי העובדים זהים.

 

עבור אנשים שחיים עם דליפות שלפוחית ​​השתן, אתגרים אלה מהווים בעיות אמיתיות. שמענו מרבים בסקר שלנו כי המחסור בשירותים ציבוריים גרם לחרדה אמיתית לבעלי מצבים כמו שלפוחית ​​השתן או פעילות בריחת שתן כאשר הם נאלצו לצאת. עבור חלקם, יציאה לדרך נעשתה כמעט בלתי אפשרית בשל חשש לעבור תאונה.

 

"לנסוע או להיות רחוק מהבית שלי לתקופות ארוכות יותר זה כמעט בלתי אפשרי."

 

"מציאת חדרי אמבטיה פתוחים הייתה אתגר."

 

"עם שירותים ציבוריים סגורים, יש מקומות מוגבלים מאוד להגיע, מה שמוביל לתאונות מוגברות. זה משפיע גם על תחתונים מלוכלכים המשתנים מכיוון שאין מקומות לשנות. "

 

"השתמשתי יותר ברפידות הלילה שלי במהלך היום כשאני יוצאת בגלל היעדר מתקני שירותים זמינים. אני גם באמת שולט בצריכת הנוזלים שלי בימים שאני צריך לצאת מאותה סיבה. היעדר מתקני שירותים פתוחים היה סיוט. "

 

בעוד שמקומות רבים מתחילים להיפתח לאט לאט כעת, לאחר חיסונים, מציאת שירותים עדיין יכולה להוות אתגר. אנשים רבים עדיין מרגישים לא בנוח להשתמש בשירותים ציבוריים על רקע החשש להידבק בנגיף. אמנם אנו יודעים כעת כי לא סביר להעביר את הנגיף דרך משטחים, אך זה עדיין יכול להרגיש קצת מדאיג להיות במרחב סגור שמישהו אחר אולי בדיוק תופס.

 

אז איך מתכוננים לטיול מבלי להתקף חרדה מהפוטנציאל לשימוש בחדר אמבטיה? המשך לקרוא את הטיפים שלנו מה לעשות כשאתה מוצא חדר אמבטיה וכיצד להימנע ממציאת עצמך ללא אפשרויות לריקון שלפוחית ​​השתן.

 

אמצעי זהירות לנקוט בעת שימוש בשירותים ציבוריים במהלך הקורונה

למרות שהטיפים שלהלן נכתבים בתקופת COVID-19, הם באמת היגיון בריא והם חלים על כל זמן שאתה משתמש בשירותים ציבוריים – עכשיו, או בעתיד, הרבה אחרי שנעבור את הקורונה.

 

תלבש מסכה.

אנחנו לא מאמינים שאנחנו עדיין צריכים להגיד את זה, אבל לבישת מסכה אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על אחרים ועל עצמך מפני התכווצות בווירוס.

 

הרחיק את עצמך מאחרים.

שוב, זהו ידיעה די נפוצה עד כה, אך שמירה על מרחק בטוח יכולה לעזור לך לשמור על בטיחותך.

 

השתמש בחדר אמבטיה גדול יותר אם אתה יכול.

אם אפשר (ואנחנו יודעים שזה לא תמיד) בחר בחדר אמבטיה גדול יותר עם יותר דוכן אחד שבו לאוויר יש יותר מקום להסתובב.

 

אנו ממליצים גם להשתמש בתחתונים סופגים שיעזרו במהלך טיול.